Już dziś dołącz do internetowej społeczności jeździeckiej skupiającej pasjonatów i profesjonalistów hippiki.
- skupiamy 19 tysięcy Koniarzy
- ponad 900 wartościowych artykułów
- ponad 600 tysięcy zdjęć
- ciekawe dyskusje
- ludzie pełni pasji
- fotorelacje z zawodów
- rozbudowana baza rodowodowa
- giełda koni i ogłoszenia
Korzystanie z serwisu jest darmowe. Pełny dostęp uzyskasz po zarejestrowaniu się.
Dołączenie do nas nie zajmie więcej niż 30 sekund.
Warning: html_entity_decode(): charset `iso-8859-2' not supported, assuming utf-8 in
/var/www/qnwortal.com/includes/bbcode.php on line
1092
Warning: html_entity_decode(): charset `iso-8859-2' not supported, assuming utf-8 in
/var/www/qnwortal.com/includes/bbcode.php on line
1092
Warning: html_entity_decode(): charset `iso-8859-2' not supported, assuming utf-8 in
/var/www/qnwortal.com/includes/bbcode.php on line
1092
konikmorski |
» Nie Maj 31, 2009 19:09     |


Szwoleżer
Dołączył: 08 Wrz 2005
Ostrzeżeń: 2 Posty: 2359
Skąd: Szczecin
Status: Offline
|
To było napisane "przyszłościowo" zresztą temat nie jest banalny. Więc baza będzie aktualizowana. Teraz tylko będę dopisywać że zdjęcia dodane za zgodą właściciela ogiera.
|
» Wysłany: Nie Maj 31, 2009 19:09
|
Kamil |
» Nie Maj 31, 2009 23:55     |

Pomocnik Stajennego
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 170
Status: Offline
|
Lactat
Uczestnik Mistrzostw Polski Juniorów, Pucharu Polski Juniorów, Pucharu Polski Młodych Jeźdźców (konkursy 140).
LACTAT ur. 16.04.1993 - wymiary 172/192/21,5, bonitacja 79, hodowla SK Ochaby, wpis do Głównej Księgi
cena stanówki: 1000zł
http://www.truskolasy.agrowakacje.pl/index.php?nd=glowna&idk=691&g=0
|
» Wysłany: Nie Maj 31, 2009 23:55
|
acore |
» Pon Lis 29, 2010 19:22     |

Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 8
Skąd: Lbn,
Status: Offline
|
A Herbur sp po Rio Bravo ? Ma ktoś jakieś informacje ?
|
» Wysłany: Pon Lis 29, 2010 19:22
|
wena |
» Sro Lis 23, 2011 9:26     |


Szwoleżer
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2313
Skąd: Yeovil/Somerset
Status: Offline
|
Co uważacie za dobre a mniej dobre:
Ogier Contendor (Contendro I - Compliment - Servus - Waterloo)
Ogier CARETINO K (CARETINO/ A-ZARINN J)
Co Waszym zdaniem mniej lub więcej warte uwagi i dlaczego;-)
|
» Wysłany: Sro Lis 23, 2011 9:26
|
medschien86 |
co do ascety-
» Pon Sty 09, 2012 21:41     |

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 1
Status: Offline
|
juz ani nie hce mi sie szukac kto to wyzej napisa` (ze dobre,ale tanie wiec jeslki ktos interesuje sie tania stanowka) cos mniej wiecej tego typu-ludzie-tania stanowka?co to znaczy-chyba powinna sie liczyc jakosc a nie ilosc-jak przykladowy udorz... moze kiedys cos tam sie dzialo-ale stajnia tych wymiarow powinno tam przynajmniej 50procent miec osiagniecia,a nie imie stajni bazuje sie na starych osiagnieciach,tamte konie dawno wymarly i dawny udorz tez-tak czy inaczej to byly inne czasy-teraz poprzeczka znacznie wyzrej i co ten udorz daje? to wszystko to pßrzecietne konie,same nie maja osiagniec i maja cos dalej przekazywac...jesli juz cos sie uda to sa jednostki i wiekszosc to przypadki..ascete jezdzilam jeszcze jako 3latka i szczerze tamtego czasu potrafil sie lepiej pokazac niz teraz.nie mowie o treningu i jego postepach.ale kazdy kon ma swoje 5 min i nawet jesli jako 3latek jest wybitnym w tej kategori nie znaczy ze tak zostanie,a asceta nawet tego czasu nie byl bardzo dobry...ani nawet sie nie zakwalifikowal do boguslawic przy pierwszym podejsciu.a papier nic nie znaczy-co z tego po czym czy z jakiej rodziny hetman czy asceta-mowimy o konkretnym koniu-i co-nawet te wszystkie hektorki,harleyki itd moze i skakaly-bo jedyne w udorzu skaczace dlatego tam najlepsze-ale dalej nic... poszly by w prawdziwy trening i stanely w konkrencji i tam okarze sie ze to przewyzsza mozliwosci tych koni. tez dobre-no smiech na sali-do jazdy na podworku czy w las-ale na ogiery czolowe ktore maja cos wniesc do hodowli i zaslozyc sie na wiecznosc?z czym do ludzi.nic dziwnego ze polskiea hodowla tak kuleje i ciagle nie mozna sie wybic i wreszcie zaslynac nie tylkow polsc.
|
» Wysłany: Pon Sty 09, 2012 21:41
|
Chestnut_Stalion |
» Pon Sty 09, 2012 21:58     |


Jeździec Doskonały
Dołączył: 12 Maj 2008
Pochwał: 2 Posty: 4121
Skąd: Kamionki k.Poznania/Wrocław
Status: Offline
|
"Już ani nie chcę mi się szukać kto to wyżej napisał (że dobre, ale tanie więc jeśli ktoś interesuje się tanią stanówką) coś mniej więcej tego typu-ludzie-tania stanowka? Co to znaczy-chyba powinna sie liczyć jakosć a nie ilość-jak przykładowy Udorz... moze kiedyś cos tam się działo-ale stajnia tych wymiarów powinna tam przynajmniej 50 procent mieć osiągnięć,a nie imię stajni bazuje sie na starych osiagnieciach,tamte konie dawno wymarły i dawny Udorz też-tak czy inaczej to byly inne czasy-teraz poprzeczka stoi znacznie wyżej i co ten Udorz daje? To wszystko to przeciętne konie,same nie mają osiągnięć i mają coś dalej przekazywać? Jeśli juz coś sie uda to są jednostki i wiekszość to przypadki. Ascete jeździłam jeszcze jako 3latka i szczerze to tamtego czasu potrafił się lepiej pokazać niż teraz. Nie mówię o treningu i jego postępach, ale każdy koń ma swoje 5 min i nawet jeśli jako 3latek jest wybitnym w tej kategori nie znaczy że tak zostanie,a Asceta nawet tego czasu nie był bardzo dobry, ani nawet się nie zakwalifikował do Bogusławic przy pierwszym podejściu. Papier nic nie znaczy-co z tego po czym czy z jakiej rodziny Hetman czy Asceta-mówimy o konkretnym koniu-i co-nawet te wszystkie Hektorki, Harleyki itd. może i skakały-bo jedyne w Udorzu skaczące dlatego tam najlepsze-ale dalej nic... poszły by w prawdziwy trening i stanęły w konkurencji i tam okarze sie ze to przewyższa możliwości tych koni. Też dobre-no śmiech na sali-do jazdy na podworku czy w las-ale na ogiery czolowe ktore maja cos wniesc do hodowli i zasłużyć sie na wieczność? Z czym do ludzi. Nic dziwnego że Polska hodowla tak kuleje i ciągle nie można się wybić i wreszcie zasłynąć nie tylko Polsce."
Proszę szanować czytelników i sprawdzać posty przed ich wysłaniem. Na tym forum staramy się respektować zasady ortografii i interpunkcji. Nie mogłam nawet edytować na czerwono pojedynczych wyrazów tyle ich było. Chestnut_stalion
|
» Wysłany: Pon Sty 09, 2012 21:58
|
wena |
» Nie Maj 27, 2012 11:08     |


Szwoleżer
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2313
Skąd: Yeovil/Somerset
Status: Offline
|
gdzie stanowi teraz Caretino K?
|
» Wysłany: Nie Maj 27, 2012 11:08
|
Akiram |
» Pon Gru 31, 2012 0:10     |

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Status: Offline
|
Ja osobiście poznałam 2 kryjące ogiery i ich źrebaki Jeżeli już tu były to z góry przepraszam.
Pierwszy to
Euroboss, młp, siwy, stał w Bogusławicach, obecnie niestety nie wiem gdzie. Źrebaki po nim są przepiękne moim zdaniem, bardzo ładnie zbudowane. Dobrze tez sobie radzą pod siodłem z tego co widziałam
tutaj link:
http://www.bazakoni.pl/horse_4166.html
i konie po nim:
http://www.bazakoni.pl/photos/00063398/0000028345_Hetman.jpg
http://www.bazakoni.pl/photos/00065785/0000028340_Impet.jpg
http://www.bazakoni.pl/photos/00021229/0000028347_Leo.jpg
Drugi ogier to
Huron, młp, gniady, niestety nie mam jego zdjęcia ani nie znalazłam nic w internecie na jego temat. Stał w Walewicach. Źrebaki po nim są bardzo fajne z charakteru, ale bardzo małe Przynajmniej te 3 z którymi mam do czynienia
dopuszczalny rozmiar zdjęć max 640x480. V.
|
» Wysłany: Pon Gru 31, 2012 0:10
|
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum