Polka tuż za podium w Mistrzostwach Świata Młodych Koni
Data: 12-08-2012
Temat: Mistrzostwa Świata Młodych Koni

W zakończonych przed chwilą Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Babolnej na Węgrzech, wśród koni 7-letnich na dystansie 120 km czwarte miejsce zajęła BEATA DZIKOWSKA wraz z koniem ARWIM, która przejechała całą trasę w czasie 5:44:24 ze średnią prędkością 20,91 km/h. Sukces Polskich Jeźdźców mógł być o wiele większy, ponieważ ALICJA SIWEK na AL ASTERZE przez większość dystansu jechała na trzecim miejscu, natomiast po ostatnim odcinku jako druga wjechała na metę. Niestety z powodu kulawizny konia na ostatnim przeglądzie weterynaryjnym para została wyeliminowana.

W Mistrzostwach Świata mieliśmy jeszcze jednego reprezentanta - oprócz dwóch pań - Mariusza Wnorowskiego w parze z Etnum Psyche. Po początkowej jeździe w połowie stawki, para została wyeliminowana na drugiej bramce weterynaryjnej.