Wrocław opanują zwierzęta! ZOO Botanica 2015
Data: 30-07-2015
Temat: ZOO-BOTANICA


Największa w Polsce wystawa akwarystyczna i terrarystyczna, prezentacja kotów i psów rasowych, zwierząt egzotycznych, fretek, a także gryzoni – świnek morskich czy szczurów rasowych – to tylko niektóre atrakcje organizowanych po raz czternasty Targów ZOO-BOTANICA 2015. Miłośnicy zwierząt wrocławską Halą Stulecia zawładną 12 i 13 września. I jak co roku nasz portal sprawuje patronad medialny nad imprezą.

Co roku pod jednym dachem coraz liczniej spotykają się profesjonaliści, właściciele i pracownicy hurtowni oraz sklepów zoologicznych, lekarze weterynarii oraz miłośnicy zwierząt małych i dużych: stowarzyszenia, media i osoby indywidualne. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła około 200 wystawców z branży zoologicznej i botanicznej oraz ponad 16 000 odwiedzających. Bo Targi ZOO-BOTANIKA to świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i poznania nowości rynkowych, szczególnie że wśród wystawców pojawi się wiele firm debiutujących ze swoim asortymentem na tego typu imprezach.

Wrześniowe targi mile zaskoczą odwiedzających dużą dawką wiedzy o różnych gatunkach zwierząt, szczególnie tych niespotykanych jak żyworódki, karpie koi czy dyskowce. Organizatorzy przewidują jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych. Jednocześnie, jak co roku, przed Halą Stulecia odbędą się dwie imprezy towarzyszące: Wielki Kiermasz Ogrodniczy oraz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych, w których udział jest bezpłatny.

Więcej informacji, listę atrakcji oraz zasady poszczególnych konkursów można znaleźć na stronie www.wigor-targi.com w zakładce Zoo-Botanica i na Facebooku: www.facebook.com/ZooBotanica.

Gorąco zapraszamy!Wydrukowano z serwisu Jeździeckiego Centrum Informacyjnego
Adres artykułu http://www.qnwortal.com/artykul_2297